Dailės prekes

Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant dailės prekes?

Kai įstojau į universitetą ir pradėjau mokytis dailės, turėjau pirktis kalnus įvairių dailės prekių. Juk reikėjo teptukų, dažų, popieriaus ir daug, daug visko kito.

Kur ir kaip visa tai nusipirkti – čia jau sudėtingesnis klausimas. Įvairūs prekių ženklai siūlo didžiausią pasirinkimą dailės prekių. Vienos yra pigesnės, kitos – brangesnės. Tikriausiai brangesnės turėtų būti geresnės, o pigesnės – prastesnės kokybės? Tuo negalime būti tikri, nes gamintojų yra tiek daug ir niekas iš tiesų nežino, kokios kainų politikos laikosi kiekvienas iš gamintojų J. Užtruktų daug laiko, jeigu juos visus pradėtume guglinti ir gilintis į aprašymus.

Tačiau geriausias mokytojas yra laikas – po pirmojo semestro esu išmintingesnis ir su brangiais savo skaitytojais pasidalinsiu savo patirtimi. Į ką atkreipti dėmesį perkant dailės reikmenis J?

  1. Jeigu nuolatos perkate vienoje vietoje, pasiteiraukite, kokios yra teikiamos nuolaidos, o gal parduotuvė siūlo kliento kortelę – lojalūs klientai dažnai gauna geras nuolaidas, pavyzdžiui, dailės prekių parduotuvėje „Skizze“ dailės studentams yra suteikiama 10 proc. nuolaida.
  2. Prieš pirkdami, palyginkite kainas arba vykstančias kampanijas įvairiose el. parduotuvėse – dažnai kokybiški prekių ženklai nuolaidų kampanijas daro vienu metu, tačiau kartais galima rasti nuolaidų ir iš anksto pasidairius.
  3. Prieš apsipirkdami pasidarykite sąrašą, ko Jums reikia – tokiu būdu išvengsite impulsyvių pirkinių ir neleisite pinigų vėjais.
  4. Prižiūrėkite savo dailės reikmenis – kokybiški ir prižiūrėti reikmenys tarnaus ilgiau!
  5. Pirkite didmena – perkant daug dažnai yra taikoma nuolaida.